[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
AVON форум » AVON в Україні » Ваші найчастіші запитання » Чи може хто то, крім мене забирати замовлену мною продукцію
Чи може хто то, крім мене забирати замовлену мною продукцію
liliana-kravchenkДата: Четвер, 03.12.2015, 11:10 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Адміністратори
Повідомлень: 279
Репутація: 100
Статус: Offline
Чи може хто то, крім мене забирати замовлену мною продукцію Avon (Ейвон)? 
Так! При виконанні замовлення, Ви в праві вказати дані людини (ПІБ), який замість Вас забере замовлення на пошті. Є тільки один нюанс: після реєстрації Вас представником компанії Avon, перший зроблений Вами замовлення повинні забрати з пошти саме Ви! 

Клієнт відмовився від помади (тіней, лаку, і т.д) Чи можу я здати їх на повернення? 
Тут два варіанти. 
1. Продукт зберіг товарний вигляд (якщо він в п / етиленової упаковці, то 
вона не пошкоджена, якщо в картонній - то на ній немає слідів від 
відкривання нігтями і продукт не пробували). У цьому випадку ви можете повернути продукт. Вартість оформлення повернення - 15 грн. 

2. Продукт розкритий або спробувати. Тут важливо - чи є у продажу пробники на цей продукт. Якщо ні - можна повернути, вартість оформлення повернення - 15 грн. Якщо у продажу пробники є - то можна, повертати можна тільки продукт, що зберіг товарний вигляд, тобто не розкрити, не пробував і з непошкодженою упаковкою.
 
AVON форум » AVON в Україні » Ваші найчастіші запитання » Чи може хто то, крім мене забирати замовлену мною продукцію
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: