Головна » Статті » Для представників AVON

Робота в Avon

Робота в Avon


У більшості жінок , втім , як і у чоловіків , роботу в AVON асоціюють з процесом поширення продукції , через представників . Іншими словами , консультант фірми . У кожного є знайома , колега , сестра або сусідка , яка обов'язково що-небудь замовляє по каталогу, або сама є бізнес - women .

Проте співпраця з компанії на цьому не закінчується , а тільки починається! AVON надає широкі можливості заробітку та кар'єрного зростання. Всього три категорії і в кожній з них є свої переваги ,  і недоліки.

Розглянемо їх більш докладно.
Робота в AVON Представником

Отже , про цю категорію , як вже було сказано , знають мабуть практично всі. Це зручно , цікаво і практично. Причому , як для клієнта , так і для самого представника . Потрібно сказати , що подібний вид співпраці відкриває масу перспектив і дає можливість не тільки заробляти , але і самим робити замовлення продукції Ейвон зі значними знижками.


 Реєстрація в Avon Стати представником, консультантом Avon

Перевага даного виду діяльності полягає у відсутності жорсткого контролю начальства , абсолютно вільний графік і можливість самостійного планування свого бізнесу. Плюс до всього , Ваш дохід складається із загального відсотка продажів (до 30 % максимально ) а це означає , що Ви нічим не обмежені і можете отримувати великий дохід !


В основному , робота в Ейвон користується великим попитом у жіночої половини населення.

    
По-перше , хто як не жінки всі знають про красу.
    
По-друге , це ідеальна можливість отримання додаткового доходу для мам в декреті або студенток , а так само для тих , хто має основну не надто високооплачувану роботу.
    
По-третє , велика частина споживачів продукції компанії Ейвон , все-таки дівчата , а це дозволяє швидко знайти нових клієнтів у своєму середовищі.

Щоб розпочати свій бізнес разом з Ейвон не потрібно первинних вкладень . Зручний сервіс , безкоштовна доставка продукції . Крім того , можливість пройти навчання та продовжити рухатися вгору по кар'єрних сходах , все це є незаперечною перевагою співпраці з міжнародною компанією .

І найприємніше - це подарунки , які компанія дарує за регулярні замовлення на певну суму.Така стимуляція допомагає Вам швидко розвиватися і економити на косметичних засобах одночасно.

Робота Координатором Ейвон
Наступною сходинкою в розвитку власного потенціалу , є робота координатора. Що ж вона під собою має на увазі ?

Насамперед, це процес оформлення в компанію представників . Для координатора , в процесі просування по кар'єрних сходах , представники грають не останню роль. Бо саме від їх кількості в чому і залежить загальний дохід.

Важливо не тільки зареєструвати в свою групу велику кількість нових розповсюджувачів , а й грамотно організувати їх діяльність . Дохід координатора залежить від обсягу продажів його групи . Все це вимагає певних навичок , концентрації та лідерських задатків. Однак , витративши мінімум зусиль , Ви зможете просуватися далі , так як у компанії AVON передбачена кар'єрна драбина .

Від початкового рівня координатора , далі Ви стаєте старшим координатором , слідом за цим - лідером , потім старшим лідером , після чого зможете піднятися до рівня менеджера групи , і нарешті , стати топ- менеджером.

Крім того , в обов'язки входить допомога в оформленні замовлення , активна презентація нового каталогу , демонстрація новинок компанії.

Варто відзначити , що в Ейвон Ви зможете пройти безкоштовне навчання . Для координаторів існує триетапне навчання . Спочатку це ознайомлення з системою діяльності компанії, потім навчання роботі з покупцями ( представниками ) і заключний етап - навчання планування свого бізнесу.

Після закінчення всіх трьох етапів навчання Координатор AVON отримує сертифікат.Діяльність Координатора є логічним продовженням кар'єрного зростання Представників , зацікавлених у розвитку власного бізнесу.
вакансії компанії
Існує також і третя категорія роботи в компанії AVON - це звичайна наймана робота. Ви можете влаштуватися в офіс бухгалтером або менеджером. Діяльність на виробництві увазі всі етапи процесу виготовлення косметичних засобів від Ейвон . Тут у Вас буде стандартний робочий день і офіційна зарплата.

Компанія Avon пропонує широкий асортимент засобів декоративної косметикизасобів по догляду за шкірою обличчятіла і волоссямдля того щоб зробити жінку привабливою і впевненою в собі. Кожна жінок з самими різними потребами можевибрати засіб яке підходить саме її. Щоб швидко зорієнтуватися серед такого розмаїття і правильно підібрати тещопідходить саме Вамзнадобиться допомога консультанта.

ЯК СТАТИ КОНСУЛЬТАНТОМ (ПРЕДСТАВНИКОМ)

Avon пропонує Вам унікальну можливість побудувати Ваш власний бізнес і статиПредставником компанії Avon незалежно від Вашого віку та освіти.

Ставши Консультантом AvonВи отримуєте нові можливості:

- Безкоштовна реєстрація;

- Економія на покупках від 18% (більше замовлення - більше знижка);

-кожен Представник має можливість не обмеженого заробітку;

-отримання прибутку відразу;

-новий каталог кожні три тижні;

- Широкий і різноманітний асортимент продукції;

-100% Гарантія якості, можливість повернення продукції;

- Можливість отримувати продукцію в кредит;

-гнучкий графік роботи;

-розширення кола знайомих;

-досвід прямих продажів;

- Безліч сюрпризівподарунківпропозицій, акцій;

-зручний сервіс;

- Від Представника НЕ потрібно робити обов'язкові покупки або виконувати обов'язкові обсягиЩоколи і в якій кількості замовляти - тільки ваш вибір;

- Ставши Представником мати можливість почати кар'єру в Ейвон і розвинути свій власний бізнес.

 

Консультантом (Представником) Avon (Ейвон) може стати:


громадянин Україниякий досяг 18 років;

громадянин Україниякий досяг 16 роківтільки за наявності паспорта та письмової згодибатьків або опікунів;

громадянин іншої державиякий досяг 18 років, проживає на Україні і має вид на проживання.

Якщо Ви зацікавилися і бажаєте стати консультантом компанії Avon заповніть будь ласкаанкету 
Хочу стати представником Avon і ми зв'яжемося з Вами!

  Як розміщувати замовлення ?

    
Як тільки ви заповните заявку , вам присвоюється номер за допомогою якого ви заходите на персональну сторінку на сайті Avon.
    
Є два способи здавати замовлення Avon :
        
Маючи вихід в Інтернет , заповнюєте форму замовлення в системі на офіційному сайті компанії Avon.
        
Маючи мобільний телефон , можете стати користувачем послуги Avon Mobile . З її допомогою ви зможете робити замовлення через мобільний телефон.
    
Самий зручний і простий спосіб - перший . Основними перевагами першого способу є:
        
під час замовлення кожного товару , видно його наявність на складі на поточний момент . Щодо цієї інформації , можна відразу замінити товар на аналогічний;
        
найзручніше користуватися системою на офіційному сайті Ейвон ще й тому , що в системі є інформація про оплату попереднього замовлення , ваших минулих замовлень і т.п;
        
також зручність виконання замовлення та перегляду інформації.
    
Чи зобов'язання в компанії Avon ? Чи повинна розміщувати замовлення в кожному каталозі ?
    
Єдине зобов'язань - своєчасна оплата замовлень.
    
Ви можете розміщувати замовлення коли хочете. Ваш рахунок активний на протязі одного року з дати останнього замовлення . Якщо ви не розміщували замовлення цілий рік , ваш рахунок анулюється. Тоді потрібно знову реєструватися в Ейвон .
    
Як і де отримати своє замовлення ?
    
Представник ( консультант ) Avon отримує замовлення в , зручному для нього , поштовому відділенні України . Якщо сума замовлення продукції за каталожними цінами перевищуватиме 450 гривень , доставка товару буде безкоштовною на найближчу вашу пошту. Якщо замовлення менше 450грн -вартість доставки на пошту - 25 гривень.
    
Який розмір знижки для мене , як Представника Avon ?
    
Розмір вашої знижки на продукцію залежить від суми вашого замовлення.
        
18 % знижки доступно при замовленні -до 900 гривень ,
        
22 % від 900 гривень до 1800 гривень - розмір знижки буде ,
        
26 % понад 1800 гривень.
    
Регулярно розміщуючи замовлення ( по кожному каталогу ) ваша знижка підвищується :
        
з 18% стає 20 %
        
з 22% - 25 % ,
        
з 26 % - 30 %.
    
Також представникам доступний спеціальний каталог розпродаж - в цьому каталозі знижки досягають 80 %.
    
Правда , що реєстрація в Avon безкоштовна ?
    
Так! Ви ні за що не платіть! Стати представником можна заповнивши просту форму реєстрації.
    
Хто такий представник ?
    
Представник - це покупець , який , купує продукцію зі знижками для себе і своїх близьких , або консультант , який допомагає , вибрати відповідну продукцію , оформити і поставити замовлення своїм клієнтам в найкоротші терміни. Представники отримують додатковий дохід від знижок - від 18 до 30 відсотків і 80 % на товари з каталогу Розпродаж ; подарунки за участь у спеціальних акціях які доступні тільки представникам Avon.
    
Бути представником Avon вигідно ?
    
Ваш дохід і вигода залежать від суми та регулярності замовлень , дотримання термінів оплати. Мінімальна знижка яку може отримати представник - 18 %. Якщо ви виконуєте умови заохочувальних програм (програма розвитку нових представників ) ваша знижка становить 30 %. У спеціальних каталогах розпродаж знижки досягають 80 %.
    
Я можу повернути товар ?
    
Так , компанія Ейвон надає таку можливість для своїх представників. З умовами та процедурою повернення товару ви можете ознайомитися на цій сторінці.
    
Як оплатити замовлення?
    
Замовлення можна сплатити наступними способами.
        
Сервіс платежів Portmone
        
У касах і терміналах самообслуговування AVAL BANK
        
У відділеннях банку "Фінанси та кредит"
        
У всіх філіях Ощадбанку
        
Каси , банкомати , термінали самообслуговування і Privat24
        
за СМС
    
Відстрочка платежу , як це працює?
    
Відстрочка платежу - це сервіс- послуга від компанії Ейвон , яка надається всім представникам . Це сервіс дає можливо зробити замовлення в Ейвон не привертаючи своїх коштів до оплати замовлення.
    
порядок роботи
        
Ви розміщуєте замовлення в Ейвон .
        
Отримуєте своє замовлення в поштовому відділенні
        
Роздаєте замовлення клієнтам і збираєте з них оплату за продукцію
        
Оплачуєте замовлення .
    
Чому для реєстрації потрібно так багато інформації ?
    
У компанії Ейвон поважає особисту інформацію своїх клієнтів , з цього ваші дані не будуть використані третіми особами. Детальна інформація потрібна для того що б :
        
Ви могли використовувати відстрочку платежу.
        
Отримувати товар в найближчому поштовому відділенні.
    
Що потрібно для реєстрації в Avon ?
    
Стати консультантом компанії Ейвон може будь-який громадянин України досяг 16 -и років . Для реєстрації вам потрібно паспортні дані , інн , поштова адреса , контактний телефон та адресу електронної пошти.
    
Як мені зареєструватися в компанію Avon ?
    
Для того , що б стати представником або координатором достатньо заповнити анкету на Нашому сайті. Незабаром ми зв'яжемося з Вами що б завершити процес реєстрації представника .

стати представником

Категорія: Для представників AVON | Додав: liliana-kravchenk (21.01.2016)
Переглядів: 2721 | Коментарі: 1 | Теги: розвиток, робота, работа, безкоштовне навчання | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 1
avatar
1 0501965952 • 21:55, 02.02.2017 [Матеріал]
СКажіть,а зараз не буде проблем з оформленням на роботу чи то пак неоформленням на роботу консультанта..?
avatar