Зареєструватися в Ейвон Avon /Реєстрація в Ейвон Avon 
Стати представником в компанії AVON

 

1.Детальні умови Програми розвитку Нових Представників знаходяться на my.avon.ua. Виконання умов даної Програми прирівнюється до виконання 1-го рівня Програми розвитку Нових Представників.

2.Під подарунком мається на увазі право на придбання заохочувального товару за 30 грн з ПДВ один раз за результатами Програми. Заохочувальний товар можна отримати зі своїм замовленням в наступній Кампанії після Кампанії, в якій було розміщене перше замовлення.  

Організатор Програми ровитку Нових Представників та програми «26% з AVON» ДП «Ейвон Косметікс Юкрейн».

Крок 1 . Заповніть анкету .

Тема листа:
ПІБ *:
Дата народження *:
Серія та номер паспорту *:
Дата видачі паспорту *:
Індефікаційний код *:
Адреса проживання (область, район, місто, вулиця, будинок, квартира) *:
Поштовий індекс:
Ваша електронна пошта:
Мобільний телефон *:
Наявність каталогу:
підтвердження особи:

Крок 2 . Натисніть «Відправити».

Найближчим часом з Вами зв'яжеться Координатор

Після обробки заявки Ви отримаєте СМС з номером реєстрації в компанії AVON Україна і з Вами зв'яжеться представник компанії (зазвичай процедура займає не більше доби). Наявність у Вас номера реєстрації дозволить Вам:

  1.      Робити замовлення через інтернет або мобільний зв'язок
  2.      Отримувати подарунки, знижки до 30%, брати участь у програмах і акціях.
  3.      Отримувати продукцію без попередньої оплати
  4.      Безкоштовно отримувати необхідні інформаційні матеріали
  5.      Проходити безкоштовне навчання в компанії Ейвон
  6.      Відкрити власний інтернет-магазин my.avon.ua

Замовлення доставляються безкоштовно на вибране Вами поштове відділення (п.о. може бути змінено за Вашим бажанням) або на пункт видачі AVON.
Детальніше на сторінці Подарунки, знижки.

П'ять кроків - П'ять подарунків!


Зареєстровані Консультанти / Представники Avon отримують п'ять подарунків, якщо вони розміщують п'ять замовлень в п'яти каталогах-перші п'ять каталогів співробітництва.
Кроки пропускати не можна, подарунок вкладається в замовлення з наступного каталогу.

 

та отримуй знижку

Безкоштовна офіційна реєстрація в Avon Україна. Підписка, робота в Avon. Ви можете абсолютно безкоштовно зареєструватися в Avon представником, консультантом, координатором в Україні, у містах Харків, Київ, Закарпаття, Львів, Донецьк, Луганськ, Одеса, Суми, Тернопіль, Херсон, Івано-Франківськ, Кіровоград, Миколаїв, Полтава, Рівне, Дніпропетровськ , Сімферополь, Вінниця, Волинь, Чернівці, Хмельницький, Житомир, Чернігів, АР Крим та багато інших міст, села і селища Украіни.Тут Ви можете замовити косметику Avon, стати представником, координатором, консультантом компанії Ейвон Україна. У нас на сайті можна дивитись новий, поточний онлайн каталог Ейвон Україна, переглянути каталог Ейвон, Дізнатися всі новини, знижки, подарунки, програми, акції компанії Avon Украіна: http://avonukrayina.ucoz.com