Кординаторство разом з ЕЙВОН. Що це? 
Перш за все ви керівник своєї особистої групи, яку також створюєте самостійно. Вибираєте свій ідеальний налагоджений колектив. З яким Вам буде найкраще працювати та разом розвиватись. Оскільки самостійно, важко досягти успіху.
Отже, для постійного розвитку, Вам необхідно постійно в структуру приводити нових Представників в компанію. Розвивати та навчати , бути активними. Головне контролювати вчасну сплату замовлення. Чим більше активних Представників , тим більші продажі , тим більший Ваший дохід та можливість отримати премію.
Заробіток в ЕЙВОН ( відсотки від продаж вашої групи), компанія нараховує кожні три тижні Ваший заробіток. Отримати можна за допомогою картки Альфа-банка( при реєстрації на кординатора , Ви її отримає безкоштовно в бажаному відділку Альфа-банку).
Що спочатку? Ви заключаєте договір з компанією . З вашого заробітку будуть перерахування в пенсійний фонд та налогову, 18 %. Все оформлення компаніє бере на себе. Ви тільки оформляєте картку для отримання винагороди в Альфа-банку. При оформлені ЧП Ви сплачуєте особисто тільки 5 % від доходу та єдиний соціальний внесок, і все.
Заключити договір про партнерство чи відкрити своє ЧП протягом перший п’яти компаній співпраці ? Ви можете спочатку знайти перших Представників спробувати себе в цій роботі, вирішити, що це для Вас та зробити правильний вибір.
Нарахування заробітної плати координатора розпочинається від 5-ти активних чоловік
Тобто, необхідно знайти 5 Представників , зареєструвати в свою структуру. Для цього Вам компанія дає 9 тижнів. Вам створюють особисту ділянку. Яка розформується , як що не буте мінімум 5 активних представників.

Ви стаєте Наставником 1-го рівня

Ваше особисте замовлення на 800 грн по каталожних цінах.
5000 тис. грн. каталожні продажі Вашої групи , разом з Вашим замовленням.
5 активних Представників
3,5%  Ваший заробіток
Також, як що Ви тримаєте статус , приймаєте участь в програмі впевнений старт  ця сума збільшується , та нараховуються бонуси та премії.
 
Важливо, не тільки набирати нових Представників, але й мотивувати їх також розпочати Кордитаторську кар’єру , створювати свою структуру. Та отримувати дохід не лише від особистих продажів але і від структури.
 
В такому випадку ви стаєте Лідером , і там вже інші цифри.